Aktualności
Data opublikowania: 2024-06-18
Trening na przywitanie lata
Uwaga materiał archiwalny
14 czerwca br. Aleksandra Werner z FitAB wraz z Gminą Duszniki zaprosiła wszystkich na darmowy trening fitness. Do sali sportowej w Dusznikach przybyło prawie pięćdziesiąt kobiet w różnym wieku, które chciały aktywnie i sportowo spędzić ten piątkowy wieczór i przy okazji spalić sporo kalorii przed wakacjami. Trening był podzielony na trzy etapy i zapewnił prawie dwie godziny intensywnych ćwiczeń. Organizatorzy zapewnili uczestniczkom wodę i napoje izotoniczne, a kilka z nich zadbało o słodki poczęstunek dla reszty trenujących pań.
Pozostałe Wydarzenia - archiwum

2025-04-16
PSZOK w Podrzewiu i Grzebienisku nieczynny w Wielką Sobotę
Komunalny Zakład Budżetowy informuje, że w sobotę 19 kwietnia 2025 r. (Wielka Sobota) PSZOK w Podrzewiu i Grzebienisku będzie NIECZYNNY.
Czytaj więcej



2025-01-20
Kwalifikacja wojskowa dla urodzonych w 2006 r.
W dniach 27 marca i 28 marca 2025 roku w Szamotułach w Hali Widowiskowo-Sportowej „Nałęcz” przy Zespole Szkół Nr 3 przy ulicy Mickiewicza 4 odbędzie się kwalifikacja wojskowa dla osób zamieszkałych na terenie Gminy Duszniki.
Imienne wezwania do stawienia się do kwalifikacji zostały wysłane przez Urząd Gminy Dusz
Czytaj więcej

2024-12-27
Trening noworoczny 10.01.2025 r.
Trening noworoczny 10.01.2025 r. sala sportowa w Dusznikach.
REGULAMIN
Czytaj więcej

2024-12-27
31 grudnia br. urząd i jednostki organizacyjne będą czynne do godziny 13.00!
Uprzejmie informujemy, że we wtorek 31 grudnia br. urząd oraz jednostki organizacyjne Gminy Duszniki będą czynne do godziny 13.00!
Czytaj więcej